
WIZNET
IC: ETHERNET-OHJAIMET - ADC,I2C X2,MII,SPI X2,SWD,UART X3 - CH: 8
W7500P
Tuotekoodi: W7500P
12,55 €(Sis.alv)
10,00 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WIZNET |
| Komponentit | W7500P |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | RS232 |
| Liittimen laji | pin-liitin |
| Liittimen laji | RJ45 magneettsella suojauksella |
| Koot | 48x30x18mm |
| Toimintalämpötila | 0...70°C |
| Virtalähteen jännite | 3,3V DC |
| Siirtoprotokolla | ARP |
| Siirtoprotokolla | ICMP |
| Siirtoprotokolla | IGMP |
| Siirtoprotokolla | IPv4 |
| Siirtoprotokolla | PPPoE |
| Siirtoprotokolla | TCP |
| Siirtoprotokolla | UDP |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex M0 |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | Ethernet |


