
WIZNET
IC: ETHERNET-OHJAIMET - 8BIT BUS,SPI - LQFP48 - -40÷85°C - CH: 4 - 70MHZ
W5100S-L
Tuotekoodi: W5100S-L
6,98 €(Sis.alv)
5,56 €(alv 0%)
Tilattavissa 38 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WIZNET |
| Komponentit | RP2040 |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | RS232C |
| Liitäntä | SWD |
| Liitäntä | UART |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Liittimen laji | RS232 |
| Koot | 76x45x15mm |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Virtalähteen jännite | 3,3V DC |
| Yhdessä toimivat mikropiirit | W5100S |
| Siirtoprotokolla | ARP |
| Siirtoprotokolla | ICMP |
| Siirtoprotokolla | IGMP |
| Siirtoprotokolla | IPv4 |
| Siirtoprotokolla | PPPoE |
| Siirtoprotokolla | TCP |
| Siirtoprotokolla | UDP |
| Siirtoprotokolla | WOL over UDP |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex M0+ |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | Ethernet |



