
WIZNET
IC: ETHERNET-OHJAIMET - ADC,I2C X2,MII,SPI X2,SWD,UART X3 - CH: 8
W7500
Tuotekoodi: W7500
10,49 €(Sis.alv)
8,36 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WIZNET |
| Komponentit | IP101GRI |
| Komponentit | W7500 |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | RS232 |
| Liittimen laji | D-Sub 9pin |
| Liittimen laji | pin-liitin |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Koot | 75x50x17mm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Virtalähteen jännite | 3,3V DC |
| Siirtoprotokolla | ARP |
| Siirtoprotokolla | ICMP |
| Siirtoprotokolla | IGMP |
| Siirtoprotokolla | IPv4 |
| Siirtoprotokolla | PPPoE |
| Siirtoprotokolla | TCP |
| Siirtoprotokolla | UDP |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex M0 |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | Ethernet |








