

C&K
KYTKIMEN HATTU VALAISTUS: EI OLE - 5,08X8,13X8,64MM - MUSTA
508102000
Tuotekoodi: 508102000
3,57 €(Sis.alv)
2,84 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | ECE |
| Asennus | THT |
| Kytkentätapa | OFF-ON |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Rasteri | 2,54mm |
| Rasteri | 7,62mm |
| Rungon koko | 21,7x8,6x5mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 25mA / 24V DC |
| Max. liitoksen resistanssi | 100mohm |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Osastojen määrä | 8 |
| Mekaaninen kestävyys | 2000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 1Gohm |
| Kytkimen tyyppi | DIP-SWITCH |



