Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DIPTRONICS Asennus SMT Lähdöt piirilevylle Kytkentätapa ON-OFF Kytkinten ominaisuudet pitkä "piano"-kytkin Toimintalämpötila -40...85°C Rasteri 2,54mm Kokonaispituus 10,11mm Rungon... Lue lisää
2,65 €(Sis.alv)
2,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EPM04V
- Paino: 0.5 g
- Kytkinten ominaisuudet: pitkä "piano"-kytkin
- Asennus: SMT
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: DIPTRONICS
- Lähdöt: piirilevylle
- Kokonaispituus: 10,11mm
- DC-kosketinkuormitus @R: 25mA / 24V DC
- Kytkimen tyyppi: DIP-SWITCH
- Kytkentätapa: ON-OFF
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Osastojen määrä: 4
- Rungon koot: 10,11x6x5mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DIPTRONICS |
| Asennus | SMT |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Kytkentätapa | ON-OFF |
| Kytkinten ominaisuudet | pitkä "piano"-kytkin |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Rasteri | 2,54mm |
| Kokonaispituus | 10,11mm |
| Rungon koko | 10,11x6x5mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 25mA / 24V DC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Osastojen määrä | 4 |
| Kytkimen tyyppi | DIP-SWITCH |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista