

C&K
KYTKIMEN HATTU VALAISTUS: EI OLE - 5,08X8,13X8,64MM - MUSTA
508102000
Tuotekoodi: 508102000
3,57 €(Sis.alv)
2,84 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DIPTRONICS |
| Asennus | SMT |
| Kytkinten ominaisuudet | lyhyt "piano"-kytkin |
| Kytkentätapa | ON-OFF |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Rasteri | 2,54mm |
| Kokonaispituus | 4,89mm |
| Rungon koko | 4,89x6x5mm |
| Rasteri | 7,62mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 25mA / 24V DC |
| Osastojen määrä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Kytkimen tyyppi | DIP-SWITCH |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |



