Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja DIPTRONICS Asennus THT Liitoksen pinnoitus kullattu Kytkentätapa ON-OFF Kytkinten ominaisuudet pitkä "piano"-kytkin Toimintalämpötila -40...85°C Rasteri 2,54mm Rasteri 7,62mm... Lue lisää
1478,00 €(Sis.alv)
1177,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NDPL-10-V
- Paino: 4.2 g
- Kytkinten ominaisuudet: pitkä "piano"-kytkin
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: DIPTRONICS
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Kokonaispituus: 26,96mm
- DC-kosketinkuormitus @R: 25mA / 24V DC
- Kytkimen tyyppi: DIP-SWITCH
- Kytkentätapa: ON-OFF
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Rasteri rivien välissä: 7,62mm
- Osastojen määrä: 10
- Rungon koot: 26,96x9,9x9,75mm
- Pakkauskoko: 1003 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIP-KYTKIN - NAPOJEN MÄÄRÄ: 10 - ON-OFF - 0,025A/24VDC NDPL-10-V
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIPTRONICS |
| Asennus | THT |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kytkentätapa | ON-OFF |
| Kytkinten ominaisuudet | pitkä "piano"-kytkin |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Rasteri | 2,54mm |
| Rasteri | 7,62mm |
| Kokonaispituus | 26,96mm |
| Rungon koko | 26,96x9,9x9,75mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 25mA / 24V DC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Osastojen määrä | 10 |
| Kytkimen tyyppi | DIP-SWITCH |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista