Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja C&K Asennus SMT Toimintalämpötila -40...85°C Pakkaus rulla Tuotantosarja TDA Kytkimen tyyppi DIP-SWITCH DC-kosketinkuormitus @R 0,025A / 24V DC Kytkentätapa OFF-ON Pysyvien asentojen... Lue lisää
10,02 €(Sis.alv)
7,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TDA10H0SB1R
- Paino: 0.4 g
- Asennus: SMT
- Johtojen rasteri: 1,27mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: C&K
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Tuotantosarja: TDA
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,025A / 24V DC
- Kytkimen tyyppi: DIP-SWITCH
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 1000 sykliä
- Rasteri rivien välissä: 7,62mm
- Osastojen määrä: 10
- Rungon koot: 6x2,2x13,83mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | C&K |
| Asennus | SMT |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Pakkaus | rulla |
| Tuotantosarja | TDA |
| Kytkimen tyyppi | DIP-SWITCH |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,025A / 24V DC |
| Kytkentätapa | OFF-ON |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Rasteri | 7,62mm |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2500kpl |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Rasteri | 1,27mm |
| Rungon koko | 6x2,2x13,83mm |
| Sähköinen käyttöikä | 1000 sykliä |
| Osastojen määrä | 10 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista