Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja C&K Asennus SMT Toimintalämpötila -40...85°C Liitoksen materiaali kulta Kytkentätapa ON-OFF Koskettimien asetukset SPST Rungon koko 6x2,4x2,3mm DC-kosketinkuormitus @R 25mA / 24V DC... Lue lisää
4,21 €(Sis.alv)
3,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TDD01H0SB1R
- Paino: 0.1 g
- Asennus: SMT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: C&K
- Liitoksen materiaali: kulta
- Max. liitoksen resistanssi: 100mOhm
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 25mA / 24V DC
- Kytkimen tyyppi: DIP-SWITCH
- Mekaaninen kestävyys: 200 sykliä
- Kytkentätapa: ON-OFF
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 200 sykliä
- Osastojen määrä: 1
- Rungon koot: 6x2,4x2,3mm
- Koskettimien asetukset: SPST
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIP-KYTKIN - NAPOJEN MÄÄRÄ: 1 - ON-OFF - 0,025A/24VDC - AS: 2 TDD01H0SB1R
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | C&K |
| Asennus | SMT |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Liitoksen materiaali | kulta |
| Kytkentätapa | ON-OFF |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| Rungon koko | 6x2,4x2,3mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 25mA / 24V DC |
| Max. liitoksen resistanssi | 100mohm |
| Osastojen määrä | 1 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Sähköinen käyttöikä | 200 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 200 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Kytkimen tyyppi | DIP-SWITCH |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista