- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC-MOOTTORIN OHJAIN - VNH5019 - 20KHZ - PWM - 12A - UMOT.-TULO: 5,5÷24V
POLOLU-1451



Valmistaja POLOLU Lisätiedot tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti Lisätoimitoja integroitu virta-anturi Setin sisältö liittimet Setin sisältö moduuli Integroitu mikropiiri VNH5019... Lue lisää
65,04 €(Sis.alv)
51,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: POLOLU-1451
- Paino: 12.1 g
- Valmistaja: POLOLU
- Levyn koot: 38,1x27,9mm
- Maks. taajuus: 20kHz
- Setin sisältö: liittimet
- Setin sisältö: moduuli
- Lisätoimitoja: integroitu virta-anturi
- Kanavien luku: 1
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | POLOLU |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Lisätoimitoja | integroitu virta-anturi |
| Setin sisältö | liittimet |
| Setin sisältö | moduuli |
| Integroitu mikropiiri | VNH5019 |
| Levyn koot | 38,1x27,9mm |
| Kanavien luku | 1 |
| Jatkuva lähtövirta kanavaan | 12A |
| Logiikka-osan tulojännite | 5,5V |
| Moottorin tulojännite | 5,5...24V |
| Maks. taajuus | 20kHz |
| Liitäntä | PWM |
| Robotiikkamoduulin tyyppi | DC-moottorin ohjain |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €