
DFROBOT
DC MOOTTORI ENKOODERILLA JA VAIHTEISTOLLA 12VDC - 5,5A
FIT0493
Tuotekoodi: DF-FIT0493
56,27 €(Sis.alv)
44,83 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | POLOLU |
| Integroitu mikropiiri | VNH3SP30 |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Levyn koot | 47,2x47,2mm |
| Kanavien luku | 2 |
| Jatkuva lähtövirta kanavaan | 9A |
| Logiikka-osan tulojännite | 5V |
| Moottorin tulojännite | 5,5...16V |
| Maks. taajuus | 10kHz |
| Setin sisältö | moduuli |
| Liitäntä | PWM |
| Robotiikkamoduulin tyyppi | DC-moottorin ohjain |































































