- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja POLOLU Lisätiedot tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti Alias M1U550 Koot 15,24x15,24mm Kanavien luku 1 Jatkuva lähtövirta kanavaan 1,8A Moottorin tulojännite 1,8...22V... Lue lisää
24,65 €(Sis.alv)
19,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: POLOLU-5076
- Paino: 2.9 g
- Valmistaja: POLOLU
- Tuotantosarja: Motoron
- Koot: 15,24x15,24mm
- Maksimi virtapulssi: 5A
- Alias: M1U550
- Setin sisältö: moduuli
- Kanavien luku: 1
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | POLOLU |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Alias | M1U550 |
| Koot | 15,24x15,24mm |
| Kanavien luku | 1 |
| Jatkuva lähtövirta kanavaan | 1,8A |
| Moottorin tulojännite | 1,8...22V |
| Logiikka-osan tulojännite | 3...5V |
| Maksimi virtapulssi | 5A |
| Robotiikkamoduulin tyyppi | DC-moottorin ohjain |
| Tuotantosarja | Motoron |
| Liitäntä | UART |
| Setin sisältö | moduuli |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €