
DFROBOT
DC MOOTTORI ENKOODERILLA JA VAIHTEISTOLLA 12VDC - 5,5A
FIT0493
Tuotekoodi: DF-FIT0493
56,27 €(Sis.alv)
44,83 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | POLOLU |
| Setin sisältö | liittimet |
| Setin sisältö | moduuli |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Lisätoimitoja | suojaus virran käänteistä kytkemistä vastaan |
| Kanavien luku | 1 |
| Jatkuva lähtövirta kanavaan | 27A |
| Moottorin tulojännite | 6,5...30V |
| Logiikka-osan tulojännite | 5V |
| Maks. taajuus | 20kHz |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | TTL |
| Liitäntä | USB |
| Robotiikkamoduulin tyyppi | DC-moottorin ohjain |































































