- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - ULÄH MAX: 13,8VDC - UVIRT: 21÷30VDC - 10A - 0÷40°C
DC 200 24/12V 10A



Valmistaja VOLT POLSKA Muuntimien ominaisuudet passiivinen jäähdytys Muuntimen tyyppi DC/DC lähtöliittimen tyyppi ruuvi terminaali Sovellus yleispätevät Suojaus ylikuormitus- OPP Suojaus... Lue lisää
33,03 €(Sis.alv)
26,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DC200-2412
- Paino: 0.51 kg
- Toimintalämpötila: 0...40°C
- Valmistaja: VOLT POLSKA
- Sovellus: autoradioita varten
- Sovellus: virran syöttö LA-radiopuhelimeen
- Sovellus: GPS
- Sovellus: yleispätevät
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Virtalähteen jännite: 21...30V DC
- Lähtövirta: 10A
- Lähtöliittimen laji: ruuvi terminaali
- Tilattavissa 19 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | VOLT POLSKA |
| Muuntimien ominaisuudet | passiivinen jäähdytys |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| lähtöliittimen tyyppi | ruuvi terminaali |
| Sovellus | yleispätevät |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Lähtövirta | 10A |
| Virtalähteen jännite | 21...30V DC |
| Max. lähtöjännite | 13,8V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €