- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - UVIRT: 12VDC - 4A - 120W - YLEISMALLINEN
DC-UP-PRO 120 12/24V



Valmistaja VOLT POLSKA Virtalähteen jännite 12V DC Lähtöjännite 24V DC Sovellus yleispätevät Muuntimien ominaisuudet passiivinen jäähdytys Muuntimen tyyppi DC/DC Max. lähtövirta 4A... Lue lisää
42,37 €(Sis.alv)
33,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4ZDCUP1200
- Paino: 0.27 kg
- Valmistaja: VOLT POLSKA
- Sovellus: yleispätevät
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtöliittimen laji: ruuvi terminaali
- Tuloliittimen laji: ruuvipuristimet
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | VOLT POLSKA |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Sovellus | yleispätevät |
| Muuntimien ominaisuudet | passiivinen jäähdytys |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Max. lähtövirta | 4A |
| Huipputeho | 120W |
| Tuloliittimen laji | ruuvipuristimet |
| lähtöliittimen tyyppi | ruuvi terminaali |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €