- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - UVIRT: 12VDC - 12A - 300W - 0÷40°C
DC-300 12/24V 12A



Valmistaja VOLT POLSKA Muuntimen tyyppi DC/DC Tuloliittimen laji ruuvipuristimet Suojaus ylikuormitus- OPP Suojaus ylikuumennus OTP Toimintalämpötila 0...40°C Virtalähteen jännite 12V DC Max.... Lue lisää
68,70 €(Sis.alv)
54,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DC300-1224
- Paino: 0.39 kg
- Toimintalämpötila: 0...40°C
- Valmistaja: VOLT POLSKA
- Sovellus: yleispätevät
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtöliittimen laji: ruuvi terminaali
- Tuloliittimen laji: ruuvipuristimet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - UVIRT: 12VDC - 12A - 300W - 0÷40°C DC-300 12/24V 12A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | VOLT POLSKA |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Tuloliittimen laji | ruuvipuristimet |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Max. lähtövirta | 12A |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| lähtöliittimen tyyppi | ruuvi terminaali |
| Huipputeho | 300W |
| Muuntimien ominaisuudet | aktiivinen jäähdytys |
| Sovellus | yleispätevät |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista