- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - UVIRT: 24VDC - 15A - 200W - 0÷40°C
DC 200 24/12V 15A VER. 2



Valmistaja VOLT POLSKA Toimintalämpötila 0...40°C Muuntimien ominaisuudet passiivinen jäähdytys Suojaus ylikuormitus- OPP Suojaus ylikuumennus OTP Lähtöjännite 12V DC Max. lähtövirta 15A... Lue lisää
44,33 €(Sis.alv)
35,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DC200-2412-V2
- Paino: 0.5 kg
- Toimintalämpötila: 0...40°C
- Valmistaja: VOLT POLSKA
- Sovellus: autoja varten
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtöliittimen laji: auton tupakansytytin-pistorasia x1
- Lähtöliittimen laji: USB
- Tuloliittimen laji: auton tupakansytyttimen pistoke
- Tilattavissa 15 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | VOLT POLSKA |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Muuntimien ominaisuudet | passiivinen jäähdytys |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Max. lähtövirta | 15A |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Huipputeho | 200W |
| Sovellus | autoja varten |
| lähtöliittimen tyyppi | auton tupakansytytin-pistorasia x1 |
| lähtöliittimen tyyppi | USB |
| Tuloliittimen laji | auton tupakansytyttimen pistoke |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €