- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BELDEN Langan laji Cu Langan laji tinatut Johdon tyyppi datasiirtoon CPR-normi Eca Eristeen väri sininen Johdon laji hybridi- Johtimen rakenne monisäikeinen Johdon eristemateriaali PVC... Lue lisää
14415,80 €(Sis.alv)
11486,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 9891.0061000
- Paino: 96.7 g
- Nimellisjännite: 0,3kV
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: sininen
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: BELDEN
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 1685
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 2919
- Johdon ulkohalkaisija: 8,03mm
- Langan halkaisija: 22AWG
- Langan halkaisija: 20AWG
- Johdon laji: hybridi-
- Langan rakenne: lanka
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- Aaltoimpendanssi: 78Ohm
- parien määrä: 4
- Tehdaspakkaus: 305m
- Pakkauskoko: 305 m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DATAKAAPELI - HYBRIDI-SININEN - LANKA - CU,TINATTU - PVC 9891 0061000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BELDEN |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| CPR-normi | Eca |
| Eristeen väri | sininen |
| Johdon laji | hybridi- |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1685 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 2919 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 8,03mm |
| Johtimien lukumäärä | 8 |
| Kaapelin rakenne | 1x2x20AWG |
| Kaapelin rakenne | 3x2x22AWG |
| parien määrä | 4 |
| Langan halkaisija | 20AWG |
| Langan halkaisija | 22AWG |
| Pakkauksen sisältö | 305m |
| Aaltoimpendanssi | 78ohm |
| Pakkauksen sisältö - ft | 1000ft |
| Suojan rakenne | Al-PET muovilla suojatut parit |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista