- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HARTING Johdon tyyppi datasiirtoon Johdon laji hybridi- Kaapelin rakenne 4x1,5mm2 Kaapelin rakenne 4x2x28AWG Eristeen väri musta Johtimen rakenne monisäikeinen Langan laji Cu Langan laji... Lue lisää
490,59 €(Sis.alv)
390,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 09456000332
- Paino: 3.01 kg
- Nimellisjännite: 150V AC
- Johdon eristemateriaali: PUR
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: HARTING
- Johdon ulkohalkaisija: 10,3mm
- Langan halkaisija: 28AWG
- Luokka: Ethernet: Cat 6
- Johdon laji: hybridi-
- Langan rakenne: lanka
- johtojen käyttö: Teollisuus-Ethernet
- parien määrä: 4
- Tehdaspakkaus: 20m
- Tilattavissa 2 rlaTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
rla
| Valmistaja | HARTING |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Johdon laji | hybridi- |
| Kaapelin rakenne | 4x1,5mm2 |
| Kaapelin rakenne | 4x2x28AWG |
| Eristeen väri | musta |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Johdon ulkohalkaisija | 10,3mm |
| Johtimien lukumäärä | 12 |
| Langan halkaisija | 28AWG |
| Luokka: Ethernet | Cat 6 |
| Johtimen käyttötarkoitus | Teollisuus-Ethernet |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Pakkauksen sisältö | 20m |
| parien määrä | 4 |
| Nimellisjännite | 150V AC |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €