- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja IGUS Tuotantosarja chainflex® CFBUS.LB Langan laji Cu Johdon tyyppi datasiirtoon Yhteensopivuusnormi UL 11807 Yhteensopivuusnormi UL 22354 Materiaalin tyyppi halogeeniton CPR-normi ei... Lue lisää
37,33 €(Sis.alv)
29,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CFBUS.LB.022
- Paino: 78 g
- Resistanssi: UV-säteet
- Resistanssi: suurin osa öljyistä
- Resistanssi: kulutus
- Resistanssi: mineraaliöljyt
- Nimellisjännite: 50V
- Johdon eristemateriaali: elastomeeri termoplastinen TPE
- Eristeen väri: violetti
- Toimintalämpötila: -55...70°C
- Valmistaja: IGUS
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 11807
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 22354
- Tuotantosarja: chainflex® CFBUS.LB
- Johdon ulkohalkaisija: 8mm
- Langan poikkileikkaus: 0,5mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: lanka
- johtojen käyttö: tiedonsiirto
- johtojen käyttö: ketjuohjain
- johtojen käyttö: teollisuussovellukset
- johtojen käyttö: CAN bus
- johtojen käyttö: FIELDBUS
- Aaltoimpendanssi: 120Ohm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DATAKAAPELI - CHAINFLEX® CFBUS.LB - 4X0,5MM2 - VIOLETTI CFBUS.LB.022
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IGUS |
| Tuotantosarja | chainflex® CFBUS.LB |
| Langan laji | Cu |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Yhteensopivuusnormi | UL 11807 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 22354 |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| Johdon eristemateriaali | elastomeeri termoplastinen TPE |
| Johtojen ominaisuudet | itsekantava |
| Resistanssi | kulutus |
| Resistanssi | mineraaliöljyt |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Johtimien merkintä | värikkäät |
| Eristeen väri | violetti |
| Toimintalämpötila | -55...70°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,5mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 8mm |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Kaapelin rakenne | 4x0,5mm2 |
| Nimellisjännite | 50V |
| Aaltoimpendanssi | 120ohm |
| Johtimen käyttötarkoitus | CAN bus |
| Johtimen käyttötarkoitus | FIELDBUS |
| Johtimen käyttötarkoitus | ketjuohjain |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johtimen käyttötarkoitus | tiedonsiirto |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista