- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TE Connectivity Liittimen tyyppi D-Sub Napojen lukumäärä 50 Liittimen laji uros Mekaninen asennus johtoon Liittimen malli ilman liitoksia Koko G 15,4mm Koko H 13,6mm Liittimien... Lue lisää
19,40 €(Sis.alv)
15,46 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HDP20-1672961
- Paino: 12.3 g
- Liittimen tyyppi: D-Sub
- Liittimen malli: ilman liitoksia
- Kotelo: koko 5 (DD)
- Valmistaja: TE Connectivity
- Koko D: 66,9mm
- Koko A: 52,9mm
- Koko C: 61,1mm
- Mekaninen asennus: johtoon
- Napojen lukumäärä: 50
- Koko B: 11,2mm
- Liittimien käyttötarkoitus: koskettimet, koko 20
- Liittimen laji: uros
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
D-SUB - PIN: 50 - UROS - JOHTOON - MALLI: ILMAN LIITOKSIA - A: 52,9MM 167296-1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Liittimen tyyppi | D-Sub |
| Napojen lukumäärä | 50 |
| Liittimen laji | uros |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Liittimen malli | ilman liitoksia |
| Koko G | 15,4mm |
| Koko H | 13,6mm |
| Liittimien käyttösovellus | koskettimet, koko 20 |
| Koko B | 11,2mm |
| Koko C | 61,1mm |
| Koko D | 66,9mm |
| Kotelo | koko 5 (DD) |
| Koko A | 52,9mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista