
STÄUBLI
BANAANILIITIN 4MM - PISTORASIA - 32A - 30VAC - 60VDC - 50MM - MUSTA
64.1021-21
Tuotekoodi: K-41A-21
3,56 €(Sis.alv)
2,84 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | STÄUBLI |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Liitin | pistoke |
| Nimellisvirta | 32A |
| Nimellisjännite | 30V AC |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Väri | musta |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Max. johdon halkaisija | 2,5mm2 |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Asennus | johtoon |
| Asennus | ruuvattu |
| Pituus | 69mm |




























































