Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja C&K Toimintalämpötila -30...85°C Liitoksen materiaali kupari Avaimen muoto litteä Rungon materiaali sinkkiseos Kytkentätapa ON-ON Päällystemateriaali ruostumaton teräs Kytkimen... Lue lisää
36,39 €(Sis.alv)
29,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: Y2011U2R203NQ
- Paino: 44.6 g
- Kytkinten ominaisuudet: avaimen voidaan poistaa missä tahansa asennossa
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: C&K
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen materiaali: kupari
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Asennusaukon koot: Ø19,3mm
- Päällystemateriaali: ruostumaton teräs
- Tuotantosarja: Y
- Rungon materiaali: sinkkiseos
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 4A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 4A / 28V DC
- Kytkimen tyyppi: sytytysvirran kytkin
- Kytkentätapa: ON-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 10000 sykliä
- Avaimen tyyppi: epäsymmetrinen
- Avaimen muoto: litteä
- Napaluku: 2
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Pakkauskoko: 216 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AVAINKYTKIN - ASENNOT: 2 - KYTK.TAPA: ON-ON Y2011U2R203NQ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | C&K |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| Avaimen muoto | litteä |
| Rungon materiaali | sinkkiseos |
| Kytkentätapa | ON-ON |
| Päällystemateriaali | ruostumaton teräs |
| Kytkimen tyyppi | sytytysvirran kytkin |
| Tuotantosarja | Y |
| Asennusaukon koot | Ø19,3mm |
| Napaluku | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 4A / 28V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 4A / 125V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 10000 sykliä |
| Kytkinten ominaisuudet | avaimen voidaan poistaa missä tahansa asennossa |
| Asennus | paneelille |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Avaimen laji | epäsymmetrinen |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Lähdöt | juottoon |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista