Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HIGHLY ELECTRIC Rungon materiaali sinkkiseos Asennusaukon koot Ø19mm Kytkentätapa ON-ON Koskettimien asetukset SPDT Kokonaispituus 50mm DC-kosketinkuormitus @R 2A Pysyvien asentojen... Lue lisää
11,49 €(Sis.alv)
9,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S-246-3C-2
- Paino: 68.5 g
- Kytkinten ominaisuudet: avaimen voidaan poistaa missä tahansa asennossa
- Kytkinten ominaisuudet: avain, jolla on satunnainen koodi
- Valmistaja: HIGHLY
- Valmistaja: HIGHLY ELECTRIC
- Kokonaispituus: 50mm
- Asennusaukon koot: Ø19mm
- Rungon materiaali: sinkkiseos
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 4A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 2A
- Kytkimen tyyppi: sytytysvirran kytkin
- Kytkentätapa: ON-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Liittymien määrä: 3
- Avaimen tyyppi: symmetrinen
- Avaimen muoto: litteä
- Mekaaninen kiertokulma: 90°
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AVAINKYTKIN - ASENNOT: 2 - KYTK.TAPA: ON-ON S-246-3C-2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Rungon materiaali | sinkkiseos |
| Asennusaukon koot | Ø19mm |
| Kytkentätapa | ON-ON |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kokonaispituus | 50mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Liittymien määrä | 3 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 4A / 125V AC |
| Mekaaninen kiertokulma | 90° |
| Kytkinten ominaisuudet | avaimen voidaan poistaa missä tahansa asennossa |
| Kytkinten ominaisuudet | avain, jolla on satunnainen koodi |
| Avaimen laji | symmetrinen |
| Kytkimen tyyppi | sytytysvirran kytkin |
| Avaimen muoto | litteä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista