Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HIGHLY ELECTRIC Avaimen muoto litteä Rungon materiaali sinkkiseos Kytkentätapa OFF-ON Avaimen laji symmetrinen Kytkimen tyyppi sytytysvirran kytkin Asennusaukon koot Ø19mm Kokonaispituus... Lue lisää
13,38 €(Sis.alv)
10,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S286A-1
- Paino: 52.8 g
- Kytkinten ominaisuudet: avain, jolla on satunnainen koodi
- Kytkinten ominaisuudet: avain otetaan pois 0-asennossa
- Valmistaja: HIGHLY
- Valmistaja: HIGHLY ELECTRIC
- Kokonaispituus: 37mm
- Asennusaukon koot: Ø19mm
- Rungon materiaali: sinkkiseos
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 4A / 125V AC
- Kytkimen tyyppi: sytytysvirran kytkin
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Liittymien määrä: 4
- Avaimen tyyppi: symmetrinen
- Avaimen muoto: litteä
- Mekaaninen kiertokulma: 90°
- Koskettimien asetukset: DPST
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Avaimen muoto | litteä |
| Rungon materiaali | sinkkiseos |
| Kytkentätapa | OFF-ON |
| Avaimen laji | symmetrinen |
| Kytkimen tyyppi | sytytysvirran kytkin |
| Asennusaukon koot | Ø19mm |
| Kokonaispituus | 37mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Liittymien määrä | 4 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 4A / 125V AC |
| Mekaaninen kiertokulma | 90° |
| Kytkinten ominaisuudet | avain, jolla on satunnainen koodi |
| Kytkinten ominaisuudet | avain otetaan pois 0-asennossa |
| Koskettimien asetukset | DPST |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista