Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HIGHLY ELECTRIC Rungon materiaali sinkkiseos Asennusaukon koot Ø16mm Kytkentätapa OFF-ON Koskettimien asetukset SPST Kokonaispituus 31mm Pysyvien asentojen määrä 2 Kaikkien asentojen... Lue lisää
11,62 €(Sis.alv)
9,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S-332
- Paino: 24.9 g
- Kytkinten ominaisuudet: avaimen voidaan poistaa missä tahansa asennossa
- Kytkinten ominaisuudet: sarjassa 2 litteää avainta muovipäällä
- Valmistaja: HIGHLY
- Valmistaja: HIGHLY ELECTRIC
- Kokonaispituus: 31mm
- Asennusaukon koot: Ø16mm
- Rungon materiaali: sinkkiseos
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 2A / 125V AC
- Kytkimen tyyppi: sytytysvirran kytkin
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Avaimen tyyppi: epäsymmetrinen
- Avaimen muoto: litteä
- Mekaaninen kiertokulma: 60°
- Koskettimien asetukset: SPST
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Rungon materiaali | sinkkiseos |
| Asennusaukon koot | Ø16mm |
| Kytkentätapa | OFF-ON |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| Kokonaispituus | 31mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 125V AC |
| Mekaaninen kiertokulma | 60° |
| Kytkinten ominaisuudet | avaimen voidaan poistaa missä tahansa asennossa |
| Kytkinten ominaisuudet | sarjassa 2 litteää avainta muovipäällä |
| Avaimen laji | epäsymmetrinen |
| Kytkimen tyyppi | sytytysvirran kytkin |
| Avaimen muoto | litteä |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista