Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja SCI Kytkimen tyyppi sytytysvirran kytkin Koskettimien asetukset SPST-NO DC-kosketinkuormitus @R 15A / 12V DC Kytkentätapa OFF-ON Pysyvien asentojen määrä 2 Kokonaispituus 51,4mm... Lue lisää
29,32 €(Sis.alv)
23,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: K3-33A1-07
- Paino: 72.2 g
- Kytkinten ominaisuudet: saman koodin avain
- Kytkinten ominaisuudet: Avain poistetaan I-asennossa
- Valmistaja: SCI
- Kokonaispituus: 51,4mm
- Asennusaukon koot: Ø22mm
- DC-kosketinkuormitus @R: 15A / 12V DC
- Kytkimen tyyppi: sytytysvirran kytkin
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Avaimen tyyppi: epäsymmetrinen
- Avaimen muoto: litteä
- Mekaaninen kiertokulma: 30°
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AVAINKYTKIN - ASENNOT: 2 - KYTK.TAPA: OFF-ON K3-33A1-07
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCI |
| Kytkimen tyyppi | sytytysvirran kytkin |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| DC-kosketinkuormitus @R | 15A / 12V DC |
| Kytkentätapa | OFF-ON |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kokonaispituus | 51,4mm |
| Kytkinten ominaisuudet | Avain poistetaan I-asennossa |
| Kytkinten ominaisuudet | saman koodin avain |
| Avaimen laji | epäsymmetrinen |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Avaimen muoto | litteä |
| Asennusaukon koot | Ø22mm |
| Mekaaninen kiertokulma | 30° |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista