
E-SWITCH
LISÄTARVIKKEET: AVAIN - KO
KOKEY1001
Tuotekoodi: KOKEY1001
1473,58 €(Sis.alv)
1174,17 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | E-SWITCH |
| Kytkentätapa | ON-ON-(ON) |
| Asennus | paneelille |
| Kytkimen tyyppi | sytytysvirran kytkin |
| Max. liitoksen resistanssi | 20mohm |
| Asennusaukon koot | Ø19mm |
| Rungon koko | Ø22x34,4mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 250V AC |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 3 |
| Sähköinen käyttöikä | 10000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 200Mohm |
| Kytkinten ominaisuudet | Avain voidaan poistaa keskusasennossa |
| Koskettimien asetukset | SP3T |
| Lähdöt | juottoon |
| Tuotantosarja | KO |


