Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja E-SWITCH Kytkimen tyyppi sytytysvirran kytkin Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 1 Koskettimien asetukset DPDT DC-kosketinkuormitus @R 2A / 24V DC Asennus... Lue lisää
1192,13 €(Sis.alv)
949,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PVK4K22B0SS
- Paino: 30 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: E-SWITCH
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen materiaali: hopea
- Liitoksen pinnoitus: ei ole
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Asennusaukon koot: Ø19mm
- Paneelin paksuus: max. 10mm
- Tuotantosarja: PVK4
- Rungon materiaali: ruostumaton teräs
- DC-kosketinkuormitus @R: 2A / 24V DC
- Kytkimen tyyppi: sytytysvirran kytkin
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Mekaaninen kiertokulma: 90°
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Pakkauskoko: 30 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AVAINKYTKIN - ASENNOT: 1 - KYTK.TAPA: ON-(ON) PVK4K22B0SS
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | E-SWITCH |
| Kytkimen tyyppi | sytytysvirran kytkin |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 24V DC |
| Asennus | paneelille |
| Lähdöt | juottoon |
| Liitoksen materiaali | hopea |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräs |
| Asennusaukon koot | Ø19mm |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Liitoksen pinnoitus | ei ole |
| Tuotantosarja | PVK4 |
| Paneelin paksuus | max. 10mm |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Mekaaninen kiertokulma | 90° |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista