Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IDEC Koskettimien asetukset DPDT Asennus paneelille Kytkinten ominaisuudet Avain voidaan poistaa vasemmassa raja-asennossa Valaistus ei ole Liitoksen pinnoitus ei ole Liitoksen materiaali... Lue lisää
3038,03 €(Sis.alv)
2420,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LB6MK-21ST6B
- Paino: 27 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Kytkinten ominaisuudet: Avain voidaan poistaa vasemmassa raja-asennossa
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: IDEC
- Lähdöt: juottoon
- Muoto: pyöreä
- Liitoksen materiaali: hopea
- Liitoksen pinnoitus: ei ole
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Asennusaukon koot: Ø18mm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 3A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 3A / 30V DC
- Kytkimen tyyppi: sytytysvirran kytkin
- Mekaaninen kestävyys: 250000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Valaistus: ei ole
- Avaimen muoto: litteä
- Mekaaninen kiertokulma: 90°
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Pakkauskoko: 25 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AVAINKYTKIN - ASENNOT: 1 - KYTK.TAPA: ON-(ON) LB6MK-21ST6B
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IDEC |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Asennus | paneelille |
| Kytkinten ominaisuudet | Avain voidaan poistaa vasemmassa raja-asennossa |
| Valaistus | ei ole |
| Liitoksen pinnoitus | ei ole |
| Liitoksen materiaali | hopea |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Lähdöt | juottoon |
| Avaimen muoto | litteä |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Kytkimen tyyppi | sytytysvirran kytkin |
| Muoto | pyöreä |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Asennusaukon koot | Ø18mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 3A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 3A / 250V AC |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Mekaaninen kiertokulma | 90° |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 250000 sykliä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista