Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja NINIGI Rungon materiaali sinkkiseos Kytkimen tyyppi sytytysvirran kytkin Asennusaukon koot Ø19mm Kokonaispituus 45mm Pysyvien asentojen määrä 1 DC-kosketinkuormitus @R 4A / 125V AC... Lue lisää
15,74 €(Sis.alv)
12,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KS-49
- Paino: 64.7 g
- Kytkinten ominaisuudet: avain, jolla on satunnainen koodi
- Kytkinten ominaisuudet: Avain voidaan poistaa vasemmassa raja-asennossa
- Valmistaja: NINIGI
- Lähdöt: ruuviulostulo
- Kokonaispituus: 45mm
- Asennusaukon koot: Ø19mm
- Rungon materiaali: sinkkiseos
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 4A / 125V AC
- Kytkimen tyyppi: sytytysvirran kytkin
- Kytkentätapa: OFF-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Liittymien määrä: 2
- Avaimen tyyppi: symmetrinen
- Avaimen muoto: litteä
- Mekaaninen kiertokulma: 90°
- Koskettimien asetukset: SPST
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NINIGI |
| Rungon materiaali | sinkkiseos |
| Kytkimen tyyppi | sytytysvirran kytkin |
| Asennusaukon koot | Ø19mm |
| Kokonaispituus | 45mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 4A / 125V AC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Mekaaninen kiertokulma | 90° |
| Liittymien määrä | 2 |
| Kytkinten ominaisuudet | avain, jolla on satunnainen koodi |
| Kytkinten ominaisuudet | Avain voidaan poistaa vasemmassa raja-asennossa |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| Avaimen laji | symmetrinen |
| Avaimen muoto | litteä |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Lähdöt | ruuviulostulo |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €