- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ASKELMOOTTORIN OHJAIN - DRV8434 - 1,2A - UMOT.-TULO: 4,5÷48V - VIHREÄ
DRV8434 STEPPER MOTOR DRIVER CARRIER (HE



Valmistaja POLOLU Setin sisältö liittimet Setin sisältö moduuli Lisätiedot tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti Väri vihreä Levyn koot 15,2x20,3mm Jatkuva lähtövirta kanavaan 1,2A... Lue lisää
21,35 €(Sis.alv)
17,02 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: POLOLU-3763
- Paino: 3.6 g
- Valmistaja: POLOLU
- Väri: vihreä
- Levyn koot: 15,2x20,3mm
- Setin sisältö: liittimet
- Setin sisältö: moduuli
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | POLOLU |
| Setin sisältö | liittimet |
| Setin sisältö | moduuli |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Väri | vihreä |
| Levyn koot | 15,2x20,3mm |
| Jatkuva lähtövirta kanavaan | 1,2A |
| Logiikka-osan tulojännite | 1,8...5,5V |
| Moottorin tulojännite | 4,5...48V |
| Erottelutarkkuus | 1/1, 1/2, 1/4, 1/8, 1/16, 1/32, 1/64, 1/128, 1/256 mikroaskelta |
| Robotiikkamoduulin tyyppi | askelmoottorin ohjain |
| Integroitu mikropiiri | DRV8434 |
| Huomio! | Juotetuilla liittimillä varustettu malli! |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €