

FIBOX
ASENNUSKOTELO - X: 230MM - Y: 401MM - Z: 180MM - ALN - HARMA
7811410
Tuotekoodi: ALN234018
1058,45 €(Sis.alv)
843,39 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FIBOX |
| Päällystemateriaali | sinkki |
| Materiaali | teräs |
| Paksuus | 1,5mm |
| Pituus | 385mm |
| Leveys | 215mm |
| Koteloihin tarkoitettujen lisätarvikkeiden tyyppi | asennuslevy |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | EURONORD |
| Yhteensopivat tuotteet | ALN234018 |

