
RETEX
KUMINEN KULMASUOJA - 33 - MUSTA - 4KPL
P33133635 -AS
Tuotekoodi: RT-33133635
12,13 €(Sis.alv)
9,67 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt




| Valmistaja | RETEX |
| Tuotantosarja | 33 |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Sivun väri | harma |
| Versio | kumisilla kulmasuojilla varustettu |
| Z-mitta | 35mm |
| X-mitta | 95mm |
| Y-mitta | 145mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |



