- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja TAKACHI Tuotantosarja TWN Syttyvyysluokka UL94V-0 Kotelon väri valkoinen Kotelon tyyppi yleiskäyttökotelo Toimintalämpötila -10...60°C Z-mitta 35mm Y-mitta 105mm X-mitta 70mm Kotelon... Lue lisää
17,68 €(Sis.alv)
14,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TKC-TWN7-4-11W
- Paino: 83 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Kotelon väri: valkoinen
- Kotelon materiaali: ABS
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: TAKACHI
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: TWN
- Kotelon tyyppi: yleiskäyttökotelo
- Tilattavissa 15 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TAKACHI |
| Tuotantosarja | TWN |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Kotelon väri | valkoinen |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Z-mitta | 35mm |
| Y-mitta | 105mm |
| X-mitta | 70mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Tiivistysluokka | IP40 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €