
MINITOOLS
KANNE - 2KPL
A-OBD-B
Tuotekoodi: A-OBD-B
2,21 €(Sis.alv)
1,76 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | MINITOOLS |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| X-mitta | 48mm |
| Y-mitta | 88mm |
| Z-mitta | 24mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | musta |
| Koteloiden käyttö | kannettavat laitteet |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |




