
FIBOX
ASENNUSLEVY - TERÄS - W: 225MM - L: 330MM - PAKS.: 1,5MM - PINNOITE: SINKKI
MIV 300
Tuotekoodi: MIV300
33,33 €(Sis.alv)
26,56 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FIBOX |
| Tuotantosarja | MNX |
| Kannen materiaali | polykarbonaatti |
| Kotelon materiaali | polykarbonaatti |
| Koteloiden käyttö | sähköisen ja elektronisen laitteiden sisäänrakentamiseen |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Z-mitta | 152mm |
| X-mitta | 255mm |
| Y-mitta | 360mm |
| Setin sisältö | alustat asennuslevyjen kanssa |
| Setin sisältö | ruuvikansi ja muovipäällysteet |
| Setin sisältö | tiiviste |
| Kannen väri | harma |
| Kotelon väri | harma |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK08 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP67 |

