
FIBOX
ASENNUSLEVY - TERÄS - W: 146MM - L: 346MM - PAKS.: 1,5MM - PINNOITE: SINKKI
9511175
Tuotekoodi: AM1636
38,26 €(Sis.alv)
30,49 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | FIBOX |
| Tuotantosarja | ALN |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Toimintalämpötila | -50...80°C |
| Z-mitta | 90mm |
| X-mitta | 160mm |
| Y-mitta | 360mm |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Setin sisältö | asennusruuvit |
| Setin sisältö | kansiruuvit |
| Setin sisältö | tiiviste |
| Kotelon väri | harma |
| Kannen väri | harma |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK08 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP67 |

