
FIBOX
ASENNUSLEVY - TERÄS - W: 136MM - L: 303MM - PINNOITE: SINKKI - EURONORD
TM 1534
Tuotekoodi: TM1534
22,72 €(Sis.alv)
18,10 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | FIBOX |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK07 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Toimintalämpötila | -40...60°C |
| Z-mitta | 121mm |
| X-mitta | 150mm |
| Y-mitta | 340mm |
| Tuotantosarja | EURONORD |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kannen materiaali | ABS |
| Setin sisältö | asennusruuvit |
| Setin sisältö | kansiruuvit |
| Setin sisältö | tiiviste |
| Kotelon väri | harma |
| Kannen väri | harma |

