- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja TAKACHI Toimintalämpötila -30...60°C Kotelon materiaali ASA Kotelon väri vaaleanharma Tiivistysluokka IP67 Syttyvyysluokka UL94HB Tuotantosarja WP Kotelon tyyppi yleiskäyttökotelo... Lue lisää
47,94 €(Sis.alv)
38,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TKC-WP13-18-5G
- Paino: 0.25 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Kotelon väri: vaaleanharma
- Kotelon materiaali: ASA
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: TAKACHI
- Syttyvyysluokka: UL94HB
- Tuotantosarja: WP
- Kotelon tyyppi: yleiskäyttökotelo
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TAKACHI |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Kotelon materiaali | ASA |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Syttyvyysluokka | UL94HB |
| Tuotantosarja | WP |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Z-mitta | 45mm |
| X-mitta | 130mm |
| Y-mitta | 175mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €