
DFROBOT
ROBOTIIKKAMUUNNINODUULI - ADC - GRAVITY - ADS1115 - 3,3÷5VDC - CH: 4
DFR0553
Tuotekoodi: DF-DFR0553
35,20 €(Sis.alv)
28,05 €(alv 0%)
Tilattavissa 8 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | DFROBOT |
| Virtalähteen jännite | 5...24V DC |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Anturin tyyppi | lähestymis- |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Etäisyyden mittausalue | 0,01...4m |
| Tärkeä tieto | Caution! Laser radiation! Follow safety guidelines. Do not look directly into the laser light source. |
| Anturi laji | laser |
















