- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DFROBOT Anturin tyyppi etäisyys Liitäntä RS485 Virtalähteen jännite 7...30V DC Toimintalämpötila -20...60°C Max. toimintavirta 0,1A Näkökulma 2° Koot 50x34x41mm Anturi laji laser... Lue lisää
191,43 €(Sis.alv)
152,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DF-SEN0505
- Paino: 0.17 kg
- Anturin tyyppi: etäisyys
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: DFROBOT
- Max. toimintavirta: 0,1A
- Virtalähteen jännite: 7...30V DC
- Koot: 50x34x41mm
- Anturi laji: laser
- Anturi laji: time-of-flight (ToF)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTURI: ETÄISYYS - LASER,TIME-OF-FLIGHT (TOF) - 7÷30VDC - RS485 SEN0505
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DFROBOT |
| Anturin tyyppi | etäisyys |
| Liitäntä | RS485 |
| Virtalähteen jännite | 7...30V DC |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Näkökulma | 2° |
| Koot | 50x34x41mm |
| Anturi laji | laser |
| Anturi laji | time-of-flight (ToF) |
| Etäisyyden mittausalue | 0,1...12m |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista