- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NETRONIX Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille antenni Virtalähteen jännite 8...13V DC Antennin laji RFID Liitäntä RS232 Koot 130x100mm Taajuus 13,56MHz... Lue lisää
76,53 €(Sis.alv)
60,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: A1356
- Paino: 25 g
- Liitin: D-Sub 9pin
- Liitin: piikki-pistorasia
- Taajuus: 13,56MHz
- Valmistaja: NETRONIX
- Virtalähteen jännite: 8...13V DC
- Koot: 130x100mm
- Antennin laji: RFID
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - ANTENNI: RFID - 13,56MHZ - RS232 - 130X100MM - 8÷13VDC A1356
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NETRONIX |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Virtalähteen jännite | 8...13V DC |
| Antennin laji | RFID |
| Liitäntä | RS232 |
| Koot | 130x100mm |
| Taajuus | 13,56MHz |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | buzzer |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | lineaarinen jännitteensäädin |
| Liitin | D-Sub 9pin |
| Liitin | piikki-pistorasia |
| Yhteensopivat tuotteet | MM-D5 |
| Yhteensopivat tuotteet | MM-U57D |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista