ALUSLEVY - PYÖREÄ - M16 - D=39MM - H=5,25MM - JOUSITERÄS - DIN 6796 - Aluslevyt ja prikat - B16BN20187 - 1
Valmistaja BOSSARD Ruuvikierre M16 Materiaali jousiteräs Päällystemateriaali sinkkihiutalepinnoitus DIN-normi DIN 6796 BN-normi BN 20187 Väri luonnollinen Korkeus 5,25mm Sisähalkaisija 17mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: B16BN20187
  • Paino: 28.7 g
  • Materiaali: jousiteräs
  • Sisähalkaisija: 17mm
  • Ulkohalkaisija: 39mm
  • Korkeus: 5,25mm
  • Valmistaja: BOSSARD
  • Väri: luonnollinen
  • Ruuvikierre: M16
  • Päällystemateriaali: sinkkihiutalepinnoitus
  • Aluslevyn laji: pyöreä
  • BN-normi: BN 20187
  • DIN-normi: DIN 6796
  • Välikappaleen tyyppi: aluslevy
  • Pakkauskoko: 100 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaBOSSARD
RuuvikierreM16
Materiaalijousiteräs
DIN-normiDIN 6796
BN-normiBN 20187
Väriluonnollinen
Korkeus5,25mm
Sisähalkaisija17mm
Ulkohalkaisija39mm