ALUSLEVY - PYÖREÄ - M12 - D=16MM - H=2MM - TERÄS - PINNOITE: SINKKI - Aluslevyt ja prikat - B12BN739 - 1
Valmistaja BOSSARD Sisähalkaisija 12mm Ulkohalkaisija 16mm Välikappaleen tyyppi aluslevy BN-normi BN 739 Materiaali teräs Päällystemateriaali sinkki Ruuvikierre M12 Aluslevyn laji pyöreä... Lue lisää
  • Tuotekoodi: B12BN739
  • Paino: 1 g
  • Materiaali: teräs
  • Sisähalkaisija: 12mm
  • Ulkohalkaisija: 16mm
  • Korkeus: 2mm
  • Valmistaja: BOSSARD
  • Ruuvikierre: M12
  • Päällystemateriaali: sinkki
  • Aluslevyn laji: pyöreä
  • BN-normi: 739
  • BN-normi: BN 739
  • Välikappaleen tyyppi: aluslevy
  • Pakkauskoko: 100 kpl
pkt
ValmistajaBOSSARD
Sisähalkaisija12mm
Ulkohalkaisija16mm
Välikappaleen tyyppialuslevy
BN-normiBN 739
Materiaaliteräs
Päällystemateriaalisinkki
RuuvikierreM12
Aluslevyn lajipyöreä
Korkeus2mm