GN 438-19-3-4-B-70
ALUSLEVY - ALUSTAN HALK: 19MM - SINKKIPINNOITETTU TERÄS - H: 3MM - Säädettävät laitejalat - GN438-19-3-4-B-70 - 1
Valmistaja ELESA+GANTER Asennuselementin tyyppi aluslevy Alustan halkaisija 19mm Rungon materiaali sinkkipinnoitettu teräs Korkeus 3mm Päällystemateriaali kumi Shore-kovuus 70 Asennus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: GN438-19-3-4-B-70
  • Paino: 3 g
  • Korkeus: 3mm
  • Asennus: itseliimautuvan alustan avulla
  • Valmistaja: ELESA+GANTER
  • Päällystemateriaali: kumi
  • Rungon materiaali: sinkkipinnoitettu teräs
  • Asennuselementin tyyppi: aluslevy
  • Alustan halkaisija: 19mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaELESA+GANTER
Alustan halkaisija19mm
Korkeus3mm