- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AKSELITIIVISTE - NBR-RAAKAKUMI - ULKOØ: 40MM - -30÷100°C - SHORE-KOVUUS: 88



Valmistaja ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE Asennuselementin tyyppi ZAkselitiiviste Tiivisteen materiaali NBR-kautsu Ulkohalkaisija 40mm Toimintalämpötila -30...100°C Shore-kovuus 88 Versio... Lue lisää
1,77 €(Sis.alv)
1,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZZ32X40X710N
- Paino: 9.9 g
- Ulkohalkaisija: 40mm
- Toimintalämpötila: -30...100°C
- Valmistaja: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
- Akselin halkaisija: 32mm
- Versio: yksittäinen
- Ulkokorkeus: 10mm
- Asennuselementin tyyppi: ZZ pyyhkijä
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE |
| Asennuselementin tyyppi | ZAkselitiiviste |
| Tiivisteen materiaali | NBR-kautsu |
| Ulkohalkaisija | 40mm |
| Toimintalämpötila | -30...100°C |
| Shore-kovuus | 88 |
| Versio | yksittäinen |
| Akselin halkaisija | 32mm |
| H1-mitta | 7mm |
| Ulkokorkeus | 10mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista