Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AKKU: NI-MH - D - 1,2V - 3000MAH - RECYKO - Ø34,2X61,5MM - -20÷50°C - 2KPL
GPRHC30DC002



Valmistaja GP Akun tyyppi Ni-MH Nimellisjännite 1,2V Kapasiteetti 3Ah Ulkomitat Ø34,2x61,5mm Toimintalämpötila -20...50°C Kennon koko D Lukumäärä sarjassa/pakkaus 2kpl Tuotantosarja ReCyko... Lue lisää
32,49 €(Sis.alv)
25,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-D3000-GP-B2
- Paino: 0.14 kg
- Nimellisjännite: 1,2V
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: GP
- Ulkoiset koot: Ø34,2x61,5mm
- Tuotantosarja: ReCyko
- Akun tyyppi: Ni-MH
- Tilattavissa 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | GP |
| Akun tyyppi | Ni-MH |
| Nimellisjännite | 1,2V |
| Kapasiteetti | 3Ah |
| Ulkomitat | Ø34,2x61,5mm |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Kennon koko | D |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
| Tuotantosarja | ReCyko |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
