Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AKKU: NI-MH - 7/5A,7/5R23 - 1,2V - 3800MAH - JUOTOSLEVYT - Ø16,6X68MM
J-7/5A3800 BL



Valmistaja JJJ Akun tyyppi Ni-MH Nimellisjännite 1,2V Kapasiteetti 3800mAh Akkujen ominaisuudet matala + Ulkomitat Ø16,6x68mm Lähdöt juotoslevyt Kennon koko 7/5A Kennon koko 7/5R23 Tuotteen... Lue lisää
11,96 €(Sis.alv)
9,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-75A-3800-BL
- Paino: 54.3 g
- Nimellisjännite: 1,2V
- Valmistaja: JJJ
- Lähdöt: juotoslevyt
- Ulkoiset koot: Ø16,6x68mm
- Akun tyyppi: Ni-MH
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | JJJ |
| Akun tyyppi | Ni-MH |
| Nimellisjännite | 1,2V |
| Kapasiteetti | 3800mAh |
| Akkujen ominaisuudet | matala + |
| Ulkomitat | Ø16,6x68mm |
| Lähdöt | juotoslevyt |
| Kennon koko | 7/5A |
| Kennon koko | 7/5R23 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista