Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja JJJ Akun tyyppi Ni-MH Nimellisjännite 6V Kapasiteetti 3500mAh Lähdöt ei ole Ulkomitat Ø33x180mm Kennojen lukumäärä 5 Akkujen käyttösovellus ARXX075 Akkujen käyttösovellus Maglite... Lue lisää
47,18 €(Sis.alv)
37,59 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-SL20X6V
- Paino: 0.41 kg
- Nimellisjännite: 6V
- Valmistaja: JJJ
- Lähdöt: ei ole
- Ulkoiset koot: Ø33x180mm
- Versio: paketti
- Akun tyyppi: Ni-MH
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | JJJ |
| Akun tyyppi | Ni-MH |
| Nimellisjännite | 6V |
| Kapasiteetti | 3500mAh |
| Lähdöt | ei ole |
| Ulkomitat | Ø33x180mm |
| Kennojen lukumäärä | 5 |
| Akkujen käyttösovellus | ARXX075 |
| Akkujen käyttösovellus | Maglite RN4019 |
| Akkujen käyttösovellus | Steamlight 20170 |
| Akkujen käyttösovellus | taskulamppu |
| Versio | paketti |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €